Hanenizi Büyüden Ve Cinlerden Temizlemek İçin

Refiüd Derecat 

لا اله الا الله
Yönetici
İlimler Meclisi Kurucu
20 Tem 2023
2,279
80
21
aaphotoAid-removed-background.png

Her gece Bakara suresi ve 3 Ezan ses bütün odalara yayılacak komşuları rahatsız etmeden dinleyin. yaklaşık 11 gün, 21 gün veya güçlü durumlar için40 gün için herhangi bir boşluk olmadan günde bir kez ya da iki kez sürekli olarak çalınabilir.Bu uygulama evinizi cinlerden ve büyüden temizleyecektir.
Her gece sabırla rukayye dinleyin.
Kara büyü / sihir bozma ve cinleri dışarı kovmak için
11 veya 21 gün
1. 'Euzübillahimineşşeytanirracim” ile “Bismillahirrahmanirrahim" 3 defa
2. 'Estağfirullahe'l-azîm La İlahe illAllah Muhammeden Resulullah sallallahu aleyhi ve Sellem 40 defa
3. Sübhanallahi velhamdülillahi ve la ilahe illallahu vallahu ekber " 40 defa
4. Suresi Fatiha 1, Suresi ihlas 3
5. "Bismillahi ya Hayyu ya Kayyum. Ya Zel Celali vel-İkram Ya Erhamerrahimin" Niyet / Dua edin. Ey Allah'ım,ben yalnız sana ibadet ederim. ve yalnız senden Yardım isterim. Ey Allah'ım, ben bunu içerdiği erdemleri ve bereket bu mübarek ayetin, Ey Allah'ın kullanarak yardım talep ettiğiniz da bilinen yaratılışın tüm kötü etkiler tamamen beni tedavi ve (sihir, cin, nazar .. vs bana tetiklendiği bilinmemektedir lütfen ) ve bana tüm kötülük yaratılış etkiler nötralize ve bana iyi sağlık ve tüm kötülüklere karşı güçlü koruma vermek. Ey Allah'ım Senin engin rahmet ile benim amal / dua kabul ve Sen hariç tüm bağımsız olmak olun." Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni Bi Rahmetike Ya Erhamer Rahimin. Amin. Ya Rabbil alemin." 3 defa
6. ALLAH Hümme Sali'ala Muhammed sallallahü `Aleyhi ve Sellem 21 defa
7- Bu ayet -101 kez Sebe Suresi ayet 49, Yunus Suresi ayet 82, Mülk suresi 1.ayet oku sonra "Ya Kahharu" 101 defa
8. ALLAH Hümme Sali'ala Muhammed sallallahü `Aleyhi ve Sellem' 21 defa
9. 5. maddeki duayı 3 veya 7 kez oku
10. Amin. Amin. Ya rabbel Alemin.
11.Okumaları Iki elinizle sonra içine 3 ,göğüs üzerinde tam güçle 3 defa yüz, kol ve vücut üzerine Bir şişe Su ve sirke içine tam güçle 3 kez üfleyin.
12.11 ,21 veya 40 gün için bu ameli tekrarlayın.
Okunmuş su günlük olarak en az 3 bardak içmek için kullanılmalıdır. Bir bardak Her gece suya kaya veya kristal tuz ekleyin ve tüm ev, yatak odası, mobilya, duvar, banyo hariç tavan vs üzerine sprey olarak püskürtün.Okunmuş sirke ile vücuda masaj yapın.Banyo suyuna katın ve için 7 veya 3 gün yapılmalıdır.
sihir, büyü, cinler, bütün kötülük ve hastalıklardan kurtulmak için
1-Kara büyü, cinler,Hastalık veya herhangi bir kötülüğün mağdurları "kişisel görev" olarak aşağıdaki cümleyi okumalıdır.
"Ya Şafi Ya Kafi Ya Baki, La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim " herhangi bir limit olmaksızın gece ve gündüz bol bol okunmalıdır.
2- sihir, büyü, cinler, bütün kötülük ve hastalıktan korunmak için: Cuma namazıdan sonra her sabah ve akşam ve her Cuma kimseyle konuşmadan aşağadaki ayetleri hem kendine hem içme
suyuna nefes et.
• 7 salavat
• 7 Fatiha suresi
• 7 Ayetel kürsi
• 7 Kafirun suresi
• 7 hlas suresi
• 7 Felak suresi
• 7 Nas suresi
• 7 salavat
• 'Amin' Amin 'Amin. Ya Rabbel Alemin
ruhsal şifa vücudu büyüden sihirden hastalıklardan ve kötü istelerden temizleyen gıdalar Doktor onayını aldıktan sonra uygulayın.
• Nar (güç ve Cinlerden gelen vücut temizliği için): Nar suyu: Peygamber [SA] söz ettiği bu şu hadiste anlatılan şeytana / cinler getirmedi Potasyum, folik asit, vitamin ve Antioksidanlar ve yararları açısından zengin olduğunu "Nar 40 gün boyunca Şeytan ve kötü özlemleri sizi temizler". Bu nedenle, son derece önemli tedavi sırasında mağdurun 12 den 7 gün kadar veya onun kolaylık günlük kahvaltıdan önce 1 bardak nar suyu içmesi önerilir. Nar suyuna 11 defa oku "Ya Şafi Ya Kafi Ya Baki, La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim.
• Güçlü olmak ve kara büyüye karşı korumak için: Acve Hurması her sabah 7 acve hurması yenilir. her birine
Ezübesmele ile 1 ayetel kürsi ve 11 defa "Ya Şafi Ya Kafi Ya Baki, La Havle Vela Kuvvete İlla Billahil Aliyyil Azim".
• Hastalıktan vücut temizliği için :Zeytin ve İncir Kuran-Kerim 95 / TÎN - 1.ayet " Vet tîni vez zeytûn " Tîn’e ve zeytûn’a andolsun. Kuranda Ben incir ve zeytin yemin ederim diyor
Ayrıca şu hadislerde yararlarını gösterir Zeytinyağı-Hz Ebu Hureyre r.a anlatmasıdır Peygamber s.a.v belirtildiği gibi,Zeytinyağını yiyin ve onunla yağlanın O, mübarek, bereketli bir ağacın meyvesinden çıkar.Zeytinyağı 70 derde devadır.Zeytinyağı ile tedavi olun.Zeytinyağı 70 derde devadır.İmam Ali İncir ağızdaki kötü kokuyu giderir, kemikleri sağlamlaştırır, saç çıkarır ve hastalıkları uzaklaştırır.
• Kavun (güç ve bereket için): Kavun vitamin üreten zengin bir besin kaynağıdır. Peygamber s.a.v Özellikle gebelikte kadınların yemesini tavsiye etmiştir. ve fiziksel yararları vardır ama aynı zamanda sadece bu da değil şu hadis gösterileri için kavun tavsiye etmiştir birçok ruhsal faydaları vardır.
1-Peygamber s.a.v "dedi Yemekten önce kavun karpuz yemek şifadır.
2-Peygamber s.a.v bu cennet meyvesidir ve 1000 bereket ve 1000 şefkatini içerdiğinden "meyve yiyeceğiniz zaman, kavun yiyin dedi. Bunun beslenme tedavileri her hastalık. ". Kavun en niyetiyle yemek zayıf hasta için onun bu nedenle tavsiye ", kendisi Güçlendirilmesi Allah'ın nimet ve şefkatini almak için kavun yiyin.
• Nimet İçin Zem Zem suyu: Zemzem ne niyetle içilirse ona şifa olacağı hadislerde bildirilmiştir.
1. Hz Aişe r.a o şişelerde onunla eve Zemzem suyu aldığını bildirdi ve Allah Resulü (Barış ve Allah'ın selamı ona olsun) onunla uzak bir kısmını aldı, "dedi, ve o dökmek için kullanılan Bu hasta ve onlara vereceğim ". içmeye (Tirmizi)
2. Resulullah, salallahu alayhe sellem'in şöyle devam etti: "Bütün dünyevi suların en yüce olduğunu Zemzem olduğunu; orada tek bir aç ve hasta için medicne için yiyecek bulur." [Taberani]
3. Resulullah, salallahu alayhe sellem'in şöyle demiştir: "Zemzem suyu biri için içki istediği budur. Kimse tam olarak içer, Allah onu tam yapar;; kimse iyileşmiş olması içiyor zaman, Allah onu iyileştirir ve bir onun thrist gidermek için içen, Allah onu doyurur. "[Ahmed ve İbn Mâce]
sihir,kara büyü, cinler ve nazar için: 3 gece yapılır.
• Abdestli ve kıbleye dönük seccade üzerine otur.
• Euzübillahimineşşeytanirracim” ile “Bismillahirrahmanirrahim" 3 defa
• La İlahe illallah Muhammedün Resulullah sallallahu aleyhi ve Sellem 'Estağfirullahe ve etûbu ileyh 100 defa
• Kelime-i tevhid her 10 da "Muhammedün Resulullah sallallahu aleyhi ve Sellem 'Estağfirullahe ve etûbu ileyh" tekrarlanır.
• 2 rekat hacet namazı kılınır.
• "Ya Fettahu" 100 veya 500 defa okunur.
• Okuma sırasında "Aşırı uyuklama ve uyku": Bu sihir etkisi ya da kara büyü olduğunu gösterir.
• "Aşırı (istemsiz ağız açma) Esneme Bu Nazar etkisinin olduğunu gösterir.
• "Terleme veya sıkışıklık veya boğulma": Bu vücutta kötü cinlerin etkisi olduğunu gösterir.
Herhangi bir büyülü tılsımları muskaları ve sihirli öğeler için:
• su veya sirke alın.
• Ya Selamu 51 defa
• Ya Mumitu-501 defa
su / sirke içine ağır taş yerleştirin. 24 saat boyunca bekletin.ağaç dibine gömün bu yapılan büyüyü bozacaktır