Eski sunucunun Menzil cemaati için para topladığı görüntüler ortaya çıktı !

Refiüd Derecat Çevrimiçi

Refiüd Derecat

لا اله الا الله
Yönetici
İlimler Meclisi Kurucu
20 Tem 2023
2,013
😤😡😡


T24 Video

Menzil Tarikatı'na yakınlığı ile bilinen eski TRT programcısı Serdar Tuncer, "Bizim adam olmak için onlara bir şeyler vermeye ihtiyacımız var" diyerek tarikat için para topladığı görüntüler ortaya çıktı.

Eski sunucu Tuncer, daha önce de Menzil cematinin yeni şeyhi Muhammed Saki’nin katılımıyla gerçekleşen temel atma töreninde şeyhin yanında görüntülenen ve tepki toplamıştı.

Serdar Tuncer şimdi de Menzil cemaati için para topladığı görüntülerle gündeme geldi. Tuncer'in para topladığı videoda "Menzil'de cami inşaatı yapılıyor, size gelipte cami inşaatı için para istemezler, istemeye de ihtiyaçları yok, onların da iş yapmak için bizim vereceklerimize de ihtiyaçları yok bizim adam olmak için onlara bir şeyler vermeye ihtiyacımız var" dediği anlar yer aldı.

Tarikat üyeleri olduğu düşünülen kililerle sohbet ettiği bir odada bulunan Tuncer sözlerine, "Tamam bu zatın kölesiyiz ama hepimizin omzunda bir yük var" diyerek başladığı konuşmasında "Menzil'de cami inşaatı yapılıyor, size gelipte cami inşaatı için para istemezler, istemeye de ihtiyaçları yok, onların da iş yapmak için bizim vereceklerimize de ihtiyaçları yok bizim adam olmak için onlara bir şeyler vermeye ihtiyacımız var" ifadelerine yer verdi.


1702900831821-menzil-mnst.jpg


Kaynak Haber : https://t24.com.tr/video/eski-sunuc...-para-topladigi-goruntuler-ortaya-cikti,58497
 
Üst